Versenynaptár – Nők

Lesiklás (Downhill)

DátumHelyszínDokumentumok
December 3.péntek20:30Lake LouiseEast Summit
December 4.szombat20:30Lake LouiseEast Summit
December 18.szombat10:30Val d’IséreO.K.
Január 15szombat10:45ZauchenseeKälberloch
Január 22.szombat10:00Cortina d’AmpezzoTofana
Január 29.szombat11:30Garmisch-PartenkirchenKandahar
Február 26.szombat10:30Crans MontanaMont Lachaux
Február 27.vasárnap10:30Crans MontanaMont Lachaux
Március 16.szerda11:30CourchevelStade Emile-Allais

Szuperóriás-műlesiklás (Super giant slalom)

DátumHelyszínDokumentumok
December 5.vasárnap18:30Lake LouiseEast Summit
December 11.szombat10:30Sankt MoritzEngiadina
December 12.vasárnap10:30Sankt MoritzEngiadina
December 19.vasárnap11:00Val d’IséreO.K.
Január 16.vasárnap11:30ZauchenseeKälberloch
Január 23.vasárnap11:45Cortina d’AmpezzoTofana
Január 30.vasárnap11:30Garmisch-PartenkirchenKandahar
Március 5.szombat10:00LenzerheideSilvano Beltrametti
Március 17.csütörtök10:00CourchevelStade Emile-Allais

Óriás-műlesiklás (Giant slalom)

DátumHelyszínDokumentumok
Október 23.szombat10:00/ 13:15SöldenRettenbachMikaela ShiffrinCikkEredm.
November 27.szombat16:00/ 19:00KillingtonSuperStarTörölve
December 20.hétfő10:00/ 13:00CourchevelStade Emile-Allais
December 28.kedd10:00/ 13:00LienzSchlossberg
Január 8.szombat9:30/ 12:30MariborPohorje
Január 25.kedd10:30/ 13:30KronplatzPiz de Plaies – Erta
Március 6.vasárnap10:00/ 13:30LenzerheideSilvano Beltrametti
Március 11.péntek15:00/ 18:00ÅreOlympia
Március 20.vasárnap9:00/ 12:00CourchevelStade Emile-Allais

Műlesiklás (slalom)

DátumHelyszínDokumentumok
November 20.szombat10:30/ 13:30LeviBlackPetra VlhováCikk Eredm.
November 21.vasárnap10:30/ 13:30LeviBlackPetra VlhováCikk Eredm.
November 28.vasárnap15:45/ 18:45KillingtonSuperStarMikaela ShiffrinCikk Eredm.
December 28.kedd10:00/ 13:00LienzSchlossberg
Január 4.kedd13:00/ 16:05ZágrábCrveni Spust
Január 9.vasárnap9:30/ 12:30MariborPohorje
Január 18.kedd18:00/ 20:45FlachauHermann Maier Weltcupstrecke
Március 12.szombat10:30/ 13:45ÅreOlympia
Március 19.szombat10:30/ 13:30CourchevelStade Emile-Allais

Parallel

DátumHelyszínDokumentumok
November 13.szombat17:00Lech/ ZürsTrittkopfbahn ZürsAndreja SlokarCikkEredm.

Mix-csapatverseny

DátumHelyszínDokumentumok
Március 18.péntek12:00CourchevelStade Emile-Allais

XXIV. Téli Olimpiai Játékok – Peking

DátumHelyszínDokumentumok
Február 7.hétfő2:15/ 5:45XiaohaituoÓriás-műlesiklás
Február 9.szerda2:15/
5:45
XiaohaituoSzlalom
Február 11.péntek3:00XiaohaituoSzuper-G
Február 15.kedd3:00XiaohaituoLesiklás
Február 17.csütörtök2:30/
6:00
XiaohaituoAlpesi összetett
Február 19.szombat3:00XiaohaituoCsapatverseny

Junior-világbajnokság – Panorama

DátumHelyszínDokumentumok
Március 3.csütörtökLesiklás
Március 4.péntekSzuper-G
Március 5.szombatParallel (csapat)
Március 7.hétfőAlpesi összetett
Március 8.keddSzlalom
Március 9.szerdaÓriás-műlesiklás