Versenynaptár – Nők

Lesiklás – nők

XI. 30. P 20:30 Lake Louise East Summit Nicole Schmidhofer Cikk Eredm.
XII. 01. Szo 20:30 Lake Louise East Summit Nicole Schmidhofer Cikk Eredm.
XII. 15. Szo 10:30 Val d’Isére Oreiller-Killy Cikk Eredm.
I. 12. Szo 11:45 St. Anton am Arlberg Gertrud Gabl Cikk Eredm.
I. 19. Szo 10:30 Cortina d’Ampezzo Tofana Cikk Eredm.
I. 26. Szo 10:00 Garmisch-Partenkirchen Kandahar Cikk Eredm.
II. 23. Szo 10:15 Crans-Montana Mont Lachaux Cikk Eredm.
III. 02. Szo 8:30 Rosa Chutor Olympic Downhill Ladies Cikk Eredm.
III. 13. Sze 12:00 Soldeu Grandvalira Cikk Eredm.

Szuper-G – nők

Dátum Helyszín Dokumentumok
XII. 02. V 19:00 Lake Louise East Summit Mikaela Shiffrin Cikk Eredm.
XII. 08. Sz 11:15 St. Moritz Engiadina Mikaela Shiffrin Cikk Eredm.
XII. 16. V 12:00 Val d’Isére Oreiller-Killy Cikk Eredm.
I. 13. V 11:45 St. Anton am Arlberg Gertrud Gabl Cikk Eredm.
I. 20. V 11:30 Cortina d’Ampezzo Tofana Cikk Eredm.
I. 27. V 9:30 Garmisch-Partenkirchen Kandahar Cikk Eredm.
III. 03. V 11:00 Rosa Chutor Olympic Downhill Ladies Cikk Eredm.
III. 14. Cs 10:30 Soldeu Grandvalira Cikk Eredm.

Óriás-műlesiklás – nők

Dátum Helyszín Dokumentumok
X. 27. Szo 10:00/ 13:00 Sölden Rettenbach Tessa Worley Cikk Eredm.
XI. 24. Szo 15:45/ 19:00 Killington Super Star Federica Brignone Cikk Eredm.
XII. 21. P 10:30/ 13:30 Courchevel Stade Emile-Allais Cikk Eredm.
XII. 28. P 10:30/ 13:30 Semmering Panorama Cikk Eredm.
I. 15. K 10:00/ 13:00 Kronplatz Piz de Plaies – Erta Cikk Eredm.
II. 01. P 10:00/ 13:00 Maribor Pohorje Cikk Eredm.
III. 08. P 10:30/ 13:30 Špindlerův Mlýn Cerna Cikk Eredm.
III. 17. V. 9:30/ 12:15 Soldeu Grandvalira Cikk Eredm.

Szlalom – nők

Dátum Helyszín Dokumentumok
XI. 18. V 10:15/ 13:15 Levi Levi Black Mikaela Shiffrin Cikk Eredm.
XI. 25. V 16:00/ 19:00 Killington Super Star Mikaela Shiffrin Cikk Eredm.
XII. 22. Szo 10:30/ 13:30 Courchevel Stade Emile-Allais Cikk Eredm.
XII. 29. Szo 10:30/ 13:30 Semmering Panorama Cikk Eredm.
I. 05. Szo 13:00/ 16:00 Zágráb Crveni Spust Cikk Eredm.
I. 08. K 18:00/ 20:45 Flachau Hermann Maier Weltcupstrecke Cikk Eredm.
II. 02. Szo 10:00/ 13:00 Maribor Pohorje Cikk Eredm.
III. 09. Szo 10:30/ 13:30 Špindlerův Mlýn Cerna Cikk Eredm.
III. 16. Szo 10:30/ 13:15 Soldeu Grandvalira Cikk Eredm.

Parallel-szlalom (a Szlalom Vk részeként) – nők

Dátum Helyszín Dokumentumok
XII. 09. V 13:30 St. Moritz Engiadina Cikk Eredm.

City Event (a Szlalom Vk részeként) – nők

Dátum Helyszín Dokumentumok
I. 01. K 16:30 Oslo Holmenkollen Cikk Eredm.
II. 19. K 17:30 Stockholm Hammarbybacken Cikk Eredm.

Alpesi összetett – nők

Dátum Helyszín Dokumentumok
XII. 14. P. 10:30/ 13:30 Val d’Isére O.K./ Diebold-OK Cikk Eredm.
II. 24. V 10:30/ 13:30 Crans-Montana Mont Lachaux Cikk Eredm.

Alpesi Sí Világbajnokság – nők

Dátum Helyszín Dokumentumok
II. 05. K 12:30 Åre National Arena Åre Szuper-G Cikk Eredm.
II. 08. P 11:00/ 16:15 Åre National Arena Åre Alpesi összetett Cikk Eredm.
II. 10. V 12:30 Åre National Arena Åre Lesiklás Cikk Eredm.
II. 12. K 16:00 Åre National Arena Åre Csapatverseny Cikk Eredm.
II. 14. Cs 14:15/ 17:45 Åre National Arena Åre Óriás-műlesiklás Cikk Eredm.
II. 16. Szo 11:00/ 14:30 Åre National Arena Åre Szlalom Cikk Eredm.