Versenynaptár – Férfiak

Lesiklás – férfiak

Dátum Helyszín Dokumentumok
XI. 30. Szo 20:15 Lake Louise East Summit
XII. 07. Szo 19:00 Beaver Creek Golden Eagle
XII. 21. Szo 11:45 Gröden/ Val Gardena Saslong
XII. 28. Szo 11:30 Bormio Pista Stelvio
I. 18. Szo 12:30 Wengen Lauberhorn
I. 25. Szo 11:30 Kitzbühel Streif
II. 01. Szo 11:30 Garmisch-Partenkirchen Kandahar
II. 15. Szo 04:00 Jancsing Hsziaohaituo
III. 07. Szo 11:00 Kvitfjell Olympiabakken
III. 18. Sze 09:30 Cortina d’Ampezzo Tofana

Szuper-G – férfiak

Dátum Helyszín Dokumentumok
XII. 01. V 20:15 Lake Louise East Summit
XII. 06. P 18:45 Beaver Creek Golden Eagle
XII. 20. P 11:45 Gröden/ Val Gardena Saslong
I. 24. P 11:30 Kitzbühel Streif
II. 16. V 04:00 Jancsing Hsziaohaituo
II. 29. Szo 12:30 Hinterstoder Hannes Trinkl
III. 08. V 10:30 Kvitfjell Olympiabakken
III. 19. Cs 11:30 Cortina d’Ampezzo Tofana

Óriás-műlesiklás – férfiak

Dátum Helyszín Dokumentumok
X. 27. V 10:00/ 13:00 Sölden Rettenbach Alexis Pinturault Cikk Eredm.
XII. 08. V 17:45/ 20:45 Beaver Creek Golden Eagle
XII. 14. Szo 09:30/ 13:00 Val d’Isére Olympique de Bellevarde
XII. 22. V 10:00/ 13:00 Alta Badia Gran Risa
I. 11. Szo 10:30/ 13:30 Adelboden Chuenisbärgli
II. 02. V 10:30/ 13:30 Garmisch-Partenkirchen Kandahar
II. 22. Szo 02:00/ 05:00 Niigata Juzava Néba

III. 14. Szo 09:30/ 12:30 Kranjszka Gora Podkoren
III. 21. Szo 09:00/ 12:16 Cortina d’Ampezzo Tofana

Szlalom – férfiak

Dátum Helyszín Dokumentumok
XI. 24. V 10:15/ 13:15 Levi Levi Black
XII. 15. V 9:30/ 12:30 Val d’Isére Olympique de Bellevarde
I. 05. Cs 14:15/ 17:40 Zágráb Crveni Spust
I. 08. Sze 17:45/ 20:45 Madonna di Campiglio Canalone Miramonti
I. 12. V 10:30/ 13:30 Adelboden Chuenisbärgli
I. 19. Cs 10:15/ 13:15 Wengen Männlichen
I. 26. Szo 10:30/ 13:30 Kitzbühel Ganslernhang
I. 28. K 17:45/ 20:45 Schladming Planai
II. 08. Szo 10:00/ 13:00 Chamonix Les Houches
II. 23. V 02:00/ 05:00 Niigata Juzava Néba Podkoren
III. 15. V 09:30/ 12:30 Kranjszka Gora Podkoren
III. 22. V 10:30/ 13:30 Cortina d’Ampezzo Tofana

Alpesi összetett – férfiak

Dátum Helyszín Dokumentumok
XII. 29. V 11:00/ 14:00 Bormio Pista Stelvio
I. 17. P 10:30/ 14:00 Wengen Lauberhorn/ Männlichen
III. 01. V 09:45/ 12:45 Hinterstoder Hannes Trinkl

Parallel  – férfiak

Dátum Helyszín Dokumentumok
XII. 23. H 15:00/ 18:15 Alta Badia Gran Risa
II. 09. V 09:30/ 13:15 Chamonix Les Houches

Mindkettő parallel-óriás-műlesiklás.

Alpesi mix-csapatverseny

Dátum Helyszín Dokumentumok
III. 20. P 11:45 Cortina d’Ampezzo Tofana

Téli Ifjúsági Olimpiai Játékok – férfiak

Dátum Helyszín Dokumentumok
I. 10. P 13:30 Lausanne Szuper-G
I. 11. Szo 10:30 Lausanne Alpesi összetett
I. 13. H 10:00/ 12:45 Lausanne Óriás-műlesiklás
I. 14. K 11:00/ 15:00 Lausanne Szlalom
I. 15. Sze 11:00 Lausanne Parallel- mixcsapat

Junior Világbajnokság – férfiak

Dátum Helyszín Dokumentumok
III. 07. Szo 13:30 Narvik Lesiklás
III. 08. V 13:30 Narvik Szuper-G
III. 10. K 10:30 Narvik Alpesi összetett
II. 12. Cs 09:00/ 13:15 Narvik Óriás-műlesiklás
II. 13. P 18:00 Narvik Parallel- mixcsapat
II. 14. Szo 15:45/ 18:15 Narvik Szlalom