Versenynaptár – Férfiak

Lesiklás – férfiak

Dátum Helyszín Dokumentumok
XI. 30. Szo 20:15 Lake Louise East Summit Thomas Dreßen Cikk Eredm.
XII. 07. Szo 19:00 Beaver Creek Golden Eagle Beat Feuz Cikk Eredm.
XII. 21. Szo 11:45 Gröden/ Val Gardena Pótlás:

XII. 27. Bormio

XII. 27. P 11:30 Bormio Pista Stelvio Dominik Paris Cikk Eredm.
XII. 28. Szo 11:30 Bormio Pista Stelvio Dominik Paris Cikk Eredm.
I. 18. Szo 12:30 Wengen Lauberhorn Beat Feuz Cikk Eredm.
I. 25. Szo 11:30 Kitzbühel Streif Matthias Mayer Cikk Eredm.
II. 01. Szo 11:30 Garmisch-Partenkirchen Kandahar Thomas Dreßen Cikk Eredm.
II. 15. Szo 04:00 Jancsing Pótlás: II. 13., Saalbach
II. 13. Cs 11:30 Saalbach-Hinterglemm Schneekristall Thomas Dreßen Cikk Eredm.
III. 07. Szo 11:00 Kvitfjell Olympiabakken
III. 18. Sze 09:30 Cortina d’Ampezzo Tofana

Szuper-G – férfiak

Dátum Helyszín Dokumentumok
XII. 01. V 20:15 Lake Louise East Summit Matthias Mayer Cikk Eredm.
XII. 06. P 18:45 Beaver Creek Golden Eagle Marco Odermatt Cikk Eredm.
XII. 20. P 11:45 Gröden/ Val Gardena Saslong Vincent Kriechmayr Cikk Eredm.
I. 24. P 11:30 Kitzbühel Streif Kjetil Jansrud Cikk Eredm.
II. 16. V 04:00 Jancsing Pótlás: II. 14., Saalbach
II. 14. P 11:30 Saalbach-Hinterglemm Schneekristall Aleksander Aamodt Kilde Cikk Eredm.
II. 29. Szo 12:30 Hinterstoder Hannes Trinkl
III. 08. V 10:30 Kvitfjell Olympiabakken
III. 19. Cs 11:30 Cortina d’Ampezzo Tofana

Óriás-műlesiklás – férfiak

Dátum Helyszín Dokumentumok
X. 27. V 10:00/ 13:00 Sölden Rettenbach Alexis Pinturault Cikk Eredm.
XII. 08. V 17:45/ 20:45 Beaver Creek Golden Eagle Tommy Ford Cikk Eredm.
XII. 14. Szo 09:30/ 13:00 Val d’Isére Pótlás: III. 01. Hinterstoder
XII. 22. V 10:00/ 13:00 Alta Badia Gran Risa Henrik Kristoffersen Cikk Eredm.
I. 11. Szo 10:30/ 13:30 Adelboden Chuenisbärgli Žan Kranjec Cikk Eredm.
II. 02. V 10:30/ 13:30 Garmisch-Partenkirchen Kandahar Alexis Pinturault Cikk Eredm.
II. 22. Szo 02:00/ 05:00 Niigata Juzava Néba 2016 World Cup Course

Filip Zubčić

Cikk Eredm.
III. 01. V 09:45/ 12:45 Hinterstoder Hannes Trinkl
III. 14. Szo 09:30/ 12:30 Kranjszka Gora Podkoren
III. 21. Szo 09:00/ 12:16 Cortina d’Ampezzo Tofana

Szlalom – férfiak

Dátum Helyszín Dokumentumok
XI. 24. V 10:15/ 13:15 Levi Levi Black Henrik Kristoffersen Cikk Eredm.
XII. 15. V 9:30/ 12:30 Val d’Isére Olympique de Bellevarde Alexis Pinturault Cikk Eredm.
I. 05. Cs 14:15/ 17:40 Zágráb Crveni Spust Clement Noël Cikk Eredm.
I. 08. Sze 17:45/ 20:45 Madonna di Campiglio Canalone Miramonti Daniel Yule Cikk Eredm.
I. 12. V 10:30/ 13:30 Adelboden Chuenisbärgli Daniel Yule Cikk Eredm.
I. 19. Cs 10:15/ 13:15 Wengen Männlichen Clement Noël Cikk Eredm.
I. 26. Szo 10:30/ 13:30 Kitzbühel Ganslernhang Daniel Yule Cikk Eredm.
I. 28. K 17:45/ 20:45 Schladming Planai Henrik Kristoffersen Cikk Eredm.
II. 08. Szo 10:00/ 13:00 Chamonix Les Houches Clement Noël Cikk Eredm.
II. 23. V 02:00/ 05:00 Niigata Juzava Néba
III. 15. V 09:30/ 12:30 Kranjszka Gora Podkoren
III. 22. V 10:30/ 13:30 Cortina d’Ampezzo Tofana

Alpesi összetett – férfiak

Dátum Helyszín Dokumentumok
XII. 29. V 11:00/ 14:00 Bormio Pista Stelvio Alexis Pinturault Cikk Eredm.
I. 17. P 10:30/ 14:00 Wengen Lauberhorn/ Männlichen Matthias Mayer Cikk Eredm.
II. 28. P 10:00/ 13:30 Hinterstoder Hannes Trinkl

Parallel  – férfiak

Dátum Helyszín Dokumentumok
XII. 23. H 15:00/ 18:15 Alta Badia Gran Risa Rasmus Windingstad Cikk Eredm.
II. 09. V 09:30/ 13:15 Chamonix Les Houches Loïc Meillard Cikk Eredm.

Mindkettő parallel-óriás-műlesiklás.

Alpesi mix-csapatverseny

Dátum Helyszín Dokumentumok
III. 20. P 11:45 Cortina d’Ampezzo Tofana

Téli Ifjúsági Olimpiai Játékok – férfiak

Dátum Helyszín Dokumentumok
I. 10. P 13:30 Lausanne Szuper-G Adam Hofstedt Cikk Eredm.
I. 11. Szo 10:30 Lausanne Alpesi összetett Auguste Aulnette és Mikkel Remsoey Cikk Eredm.
I. 13. H 10:00/ 12:45 Lausanne Óriás-műlesiklás Philip Hoffmann Eredm.
I. 14. K 11:00/ 15:00 Lausanne Szlalom Adam Hofstedt Eredm.
I. 15. Sze 11:00 Lausanne Parallel- mixcsapat Finnország Eredm.

Junior Világbajnokság – férfiak

Dátum Helyszín Dokumentumok
III. 07. Szo 13:30 Narvik Lesiklás
III. 08. V 13:30 Narvik Szuper-G
III. 10. K 10:30 Narvik Alpesi összetett
III. 12. Cs 09:00/ 13:15 Narvik Óriás-műlesiklás
III. 13. P 18:00 Narvik Parallel- mixcsapat
III. 14. Szo 15:45/ 18:15 Narvik Szlalom