Versenynaptár 2022/2023 – Férfiak

Lesiklás (Downhill/Abfahrt)

DátumHelyszínDokumentumok
Október 29.szombat11:45Zermatt/ CerviniaGran BeccaTörölve
Október 30.vasárnap11:45Zermatt/ CerviniaGran BeccaTörölve
November 26.szombat20:30Lake LouiseEast SummitAleksander Aamodt KildeCikkEredm.
December 2.péntek18:15Beaver CreekGolden Eagle
December 3.szombat18:00Beaver CreekGolden Eagle
December 17.szombat11:45Val Gardena/ GrödenSaslong
December 28.szerda11:30BormioPista Stelvio
Január 14.szombat12:30WengenLauberhorn
Január 20.péntek11:30KitzbühelStreif
Január 21.szombat11:30KitzbühelStreif
Január 28.szombat11:30Garmisch-PartenkirchenKandahar
Március 3.péntek18:45AspenRuthie’s Run
Március 4.szombat19:00AspenRuthie’s Run
Március 15.szerda10:00SoldeuGrandvalira

Szuperóriás-műlesiklás (Super giant slalom/Super-Riesenslalom)

DátumHelyszínDokumentumok
November 26.szombat20:30Lake LouiseEast Summit
November 27.vasárnap20:30Lake LouiseEast SummitMarco OdermattCikkEredm.
December 4.vasárnap18:00Beaver CreekGolden Eagle
December 16.péntek11:45Val Gardena/ GrödenSaslong
December 29.csütörtök11:30BormioPista Stelvio
Január 13.péntek12:30WengenLauberhorn
Március 5.vasárnap18:00AspenRuthie’s Run
Március 16.csütörtök11:30SoldeuGrandvalira

Óriás-műlesiklás (Giant slalom/Riesenslalom)

DátumHelyszínDokumentumok
Október 23.vasárnap10:00/ 13:00SöldenRettenbachMarco OdermattCikkEredm.
December 10.szombat9:30/ 12:30Val d’IséreOlympique de Bellevarde
December 18.vasárnap10:00/ 13:30Alta BadiaGran Risa
December 19.hétfő10:00/ 13:30Alta BadiaGran Risa
Január 7.szombat10:30/ 13:30AdelbodenChuenisbärgli
Január 29.vasárnap10:15/ 13:15Garmisch-PartenkirchenKandahar
Február 25.szombat19:00/ 22:15Palisades TahoeRed Dog
Március 12.szombat9:30/ 12:30Kranjska GoraPodkoren
Március 13.vasárnap9:30/ 12:30Kranjska GoraPodkoren
Március 18.szombat9:00/ 12:00SoldeuGrandvalira
8

Műlesiklás (slalom)

DátumHelyszínDokumentumok
December 11.vasárnap9:30/
12:30
Val d’IséreOlympique de Bellevarde
December 22.szerda17:45/ 20:45Madonna di CampiglioCanalone Miramonte
Január 4.csütörtök15:40/ 18:45Garmisch-PartenkirchenGudiberg
Január 8.vasárnap10:30/ 13:30AdelbodenChuenisbärgli
Január 15.vasárnap10:15/ 13:15WengenMännlichen
Január 22.szombat10:30/ 13:30KitzbühelGanslernhang
Január 24.kedd17:45/ 20:45SchladmingPlanai
Február 4.szombat9:30/ 12:30ChamonixLa Verte des Houches
Február 26.vasárnap19:00/ 22:15Palisades TahoeRed Dog
Március 19.vasárnap10:30/ 13:30SoldeuGrandvalira

Parallel

DátumHelyszínDokumentumok
November 13.vasárnap10:00/
16:00
Lech/ ZürsTrittkopfbahn ZürsTörölve

Mix-csapatverseny

DátumHelyszínDokumentumok
Március 17.péntek12:00SoldeuGrandvalira

47. Alpesi Sí Világbajnokság – Courchevel/Méribel

DátumHelyszínDokumentumok
Február 7.kedd11:00/
14:30
Eclipse/ Roc de FerAlpesi összetett
Február 9.csütörtök11:30EclipseSzuper-G
Február 12.vasárnap11:00EclipseLesiklás
Február 14.kedd17:00Roc de FerParallel
Február 15.szerda12:15Roc de FerCsapatverseny
Február 17.péntek10:00/
13:30
Roc de FerÓriás-műlesiklás
Február 19.vasárnap10:00/
13:30
Roc de FerSzlalom

Junior-világbajnokság – Sankt Anton

DátumHelyszínDokumentumok
Március 4.péntekLesiklás
Március 5.szombatSzuper-G
Március 6.vasárnapAlpesi összetett
Március 7.hétfőParallel (csapat)
Március 8.keddÓriás-műlesiklás
Március 9.szerdaSzlalom