Versenynaptár – Nők

Lesiklás – nők

Dátum Helyszín Dokumentumok
XII. 06. P 20:30 Lake Louise East Summit
XII. 07. Szo 20:30 Lake Louise East Summit
XII. 21. Szo 10:30 Val d’Isére The Oreiller and Killy
I. 11. Szo 11:45 Zauchensee Kälberloch
I. 25. Szo 9:45 Banszko Marc Girardelli
II. 01. Szo 9:30 Krasznaja Poljana Rosa Khutor
II. 08. Szo 11:30 Garmisch-Partenkirchen Kandahar
II. 22. Szo 10:30 Crans-Montana Mont Lachaux
III. 18. Sze 11:00 Cortina d’Ampezzo Tofana

Szuper-G – nők

Dátum Helyszín Dokumentumok
XII. 08. V 19:00 Lake Louise East Summit
XII. 14. Szo 10:30 St. Moritz Engiadina
I. 26. V 09:15 Banszko Marc Girardelli
II. 02. V 09:00 Krasznaja Poljana Rosa Khutor
II. 09. V 11:15 Garmisch-Partenkirchen Kandahar
II. 29. Szo 10:30 La Thuille Tre Franco Berthod
III. 19. Cs 10:00 Cortina d’Ampezzo Tofana

Óriás-műlesiklás – nők

Dátum Helyszín Dokumentumok
X. 26. Szo 10:00/ 13:00 Sölden Rettenbach Alice Robinson Cikk Eredm.
XI. 30. Szo 15:45/ 19:00 Killington Super Star
XII. 17. K 10:15/ 13:30 Courchevel Stade Emile-Allais
XII. 28. Szo 10:15/ 13:30 Lienz Schlossberg
I. 18. Szo 11:00/ 14:05 Sestriere Giovanni A. Agnelli
II. 15. Szo 10:00/ 13:00 Maribor Pohorje
III. 07. Szo 09:30/ 12:30 Ofterschwang Ofterschwanger Horn
III. 13. P 14:00/ 17:00 Åre Gästrappet
III. 22. V 10:30/ 13:30 Cortina d’Ampezzo Tofana

Szlalom – nők

Dátum Helyszín Dokumentumok
XI. 23. Szo 10:15/ 13:15 Levi Levi Black
XII. 01. V 15:45/ 19:00 Killington Super Star
XII. 29. V 10:00/ 13:00 Lienz Schlossberg
I. 04. Szo 13:00/ 16:15 Zágráb Crveni Spust
I. 14. K 18:00/ 20:45 Flachau Hermann Maier Weltcupstrecke
II. 16. V 10:15/ 13:45 Maribor Pohorje
III. 08. V 09:30/ 12:30 Ofterschwang Ofterschwanger Horn
III. 14. Szo 10:30/ 13:30 Åre Gästrappet
III. 21. Szo 10:30/ 13:30 Cortina d’Ampezzo Tofana

Alpesi összetett – nők

Dátum Helyszín Dokumentumok
XII. 22. V 11:00/ 14:00 Val d’Isére The O.K. / Diebold-OK
I. 12. V 09:15/ 11:45 Zauchensee Kälberloch
II. 23. V 10:30/ 13:30 Crans-Montana Mont Lachaux
III. 01. V 11:15/ 14:15 La Thuille Tre Franco Berthod

Parallel  – nők

Dátum Helyszín Dokumentumok
XII. 15. V 13:30 St. Moritz* Engiadina
I. 19. V 09:15/ 11:45 Sestriere** Giovanni A. Agnelli
III. 12. Cs 14:00 Åre* Gästrappet

* Parallel-szlalom

** Parallel-óriás-műlesiklás

Alpesi mix-csapatverseny

Dátum Helyszín Dokumentumok
III. 20. P 11:45 Cortina d’Ampezzo Tofana

 

 

Téli Ifjúsági Olimpiai Játékok – nők

Dátum Helyszín Dokumentumok
I. 10. P 10:15 Lausanne Szuper-G
I. 11. Szo 12:30 Lausanne Alpesi összetett
I. 12. V 10:00/ 12:45 Lausanne Óriás-műlesiklás
I. 14. K 09:30/ 13:45 Lausanne Szlalom
I. 15. Sze 11:00 Lausanne Parallel- mixcsapat

Junior Világbajnokság – nők

Dátum Helyszín Dokumentumok
III. 07. Szo 10:30 Narvik Lesiklás
III. 08. V 10:30 Narvik Szuper-G
III. 09. H 10:30 Narvik Alpesi összetett
II. 11. Sze 09:00/ 13:15 Narvik Óriás-műlesiklás
II. 13. P 08:15/ 12:30 Narvik Szlalom
II. 13. P 18:00 Narvik Parallel- mixcsapat