Síugrás versenynaptár – 2020/21

 Nyári Grand Prix, férfiak

DátumHelyszínDokumentumok
Augusztus 22.szombat17:30WisłaHS134egyéniCikkEredm
Augusztus 23.vasárnap17:30WisłaHS134egyéniCikkEredm
Szeptember 5.szombatScsucsinyszkHS140egyénitörölve
Szeptember 6.vasárnapScsucsinyszkHS140egyénitörölve
Szeptember 12.szombatCsajkovszkiHS140egyénitörölve
Szeptember 13.vasárnapCsajkovszkiHS140egyénitörölve
Szeptember 27.vasárnapHinzenbachHS90egyénitörölve
Október 3.szombatKlingenthalHS140egyénitörölve

Nyári Grand Prix, nők

DátumHelyszínDokumentumok
Augusztus 15.szombat10:30FrenstatHS106egyéniCikkEredm
Szeptember 5.szombatScsucsinyszkHS99egyénitörölve
Szeptember 6.vasárnapScsucsinyszkHS99egyénitörölve
Szeptember 12.szombatCsajkovszkiHS140egyénitörölve
Szeptember 13.vasárnapCsajkovszkiHS140egyénitörölve
Október 3.szombatKlingenthalHS140egyénitörölve

Világkupa, férfiak

Dátum     Helyszín       Dokumentumok
November 21. szombat 16:00 Wisła HS134 csapat Cikk Eredm
November 22. vasárnap 16:00 Wisła HS134 egyéni Cikk Eredm
November 28. szombat 16:30 Ruka HS142 egyéni Cikk Eredm
November 29. vasárnap 15:30 Ruka HS142 egyéni Cikk Eredm
December 5. szombat 16:30 Nyizsnyij Tagil HS134 egyéni    
December 6. vasárnap 16:00 Nyizsnyij Tagil HS134 egyéni    
December 19. vasárnap 16:00 Engelberg HS140 egyéni    
December 20. szombat 16:00 Engelberg HS140 egyéni    
December 29. kedd 16:30 Oberstdorf HS137 egyéni    
Január 1. péntek 14:00 Garmisch-Partenkirchen HS140 egyéni    
Január 3. vasárnap 13:30 Innsbruck HS130 egyéni    
Január 6. szerda 16:45 Bischofshofen HS142 egyéni    
Január 9. szombat 16:00 Titisee-Neustadt HS142 egyéni    
Január 10. vasárnap 16:30 Titisee-Neustadt HS142 egyéni    
Január 16. szombat 16:15 Zakopane HS140 csapat    
Január 17. vasárnap 16:00 Zakopane HS140 egyéni    
Január 23. szombat 16:15 Lahti HS130 csapat    
Január 24. vasárnap 15:45 Lahti HS130 egyéni    
Január 30. szombat 16:00 Willingen HS145 egyéni    
Január 31. vasárnap 16:15 Willingen HS145 egyéni    
Február 6. szombat 8:30 Szapporo HS137 egyéni törölve  
Február 7. vasárnap 2:00 Szapporo HS137 egyéni törölve  
Február 13. szombat 12:30 Zhangjiakou HS140 egyéni törölve  
Február 14. vasárnap 13:35 Zhangjiakou HS140 egyéni törölve    
Február 19. péntek 14:15 Barcarozsnyó HS97 egyéni    
Február 20. szombat 9:45 Barcarozsnyó HS97 vegyes csapat    
Március 13. szombat 15:30 Oslo HS134 csapat    
Március 14. vasárnap 15:30 Oslo HS134 egyéni    
Március 16. kedd 17:00 Lillehammer HS140 egyéni    
Március 18. csütörtök 17:00 Trondheim HS138 egyéni    
Március 20. szombat 16:30 Vikersund HS240 csapat    
Március 21. vasárnap 16:30 Vikersund HS240 egyéni    
Március 26. péntek 15:00 Planica HS240 egyéni    
Március 27. szombat 10:00 Planica HS240 csapat    
Március 28. vasárnap 10:00 Planica HS240 egyéni    

Világkupa, nők

DátumHelyszínDokumentumok
December 5.szombat15:00LillehammerHS98egyénielhalasztva
December 6.vasárnap15:00LillehammerHS140egyénielhalasztva
December 18.péntek15:40RamsauHS98egyéni
Január 9.szombat8:30SzapporoHS137egyénitörölve
Január 10.vasárnap2:00SzapporoHS137egyénitörölve
Január 15.péntek9:00ZaoHS102egyénitörölve
Január 16.szombat9:00ZaoHS102csapattörölve
Január 17.vasárnap8:00ZaoHS102egyénitörölve
Január 23.szombat14:00LjubnoHS94csapat
Január 24.vasárnap14:00LjubnoHS94egyéni
Január 30.szombat13:45Titisee-NeustadtHS142egyéni
Január 31.vasárnap13:15Titisee-NeustadtHS142egyéni
Február 6.szombat14:30HinzenbachHS90egyéni
Február 7.vasárnap14:30HinzenbachHS90egyéni
Február 11.csütörtök13:45ZhangjiakouHS106egyénitörölve
Február 12.péntek13:45ZhangjiakouHS106egyénitörölve
Február 19.péntek10:30BarcarozsnyóHS97egyéni
Február 20.szombat9:45BarcarozsnyóHS97vegyes csapat
Március 14.vasárnap18:15OsloHS134egyéni
Március 16.kedd20:00LillehammerHS140egyéni
Március 18.csütörtök20:00TrondheimHS138egyéni
Március 20.szombat13:00Nyizsnyij TagilHS97egyéni
Március 21.vasárnap13:00Nyizsnyij TagilHS97egyéni
Március 27.szombat13:00CsajkovszkiHS102egyéni
Március 28.szombat8:00CsajkovszkiHS140egyéni

Sírepülő világbajnokság

DátumHelyszínDokumentumok
December 11.péntek16:00PlanicaHS240egyéni, 1-2. sorozat
December 12.szombat16:00PlanicaHS240egyéni, 3-4. sorozat
December 13.vasárnap16:00PlanicaHS240csapatverseny

Északisí világbajnokság

DátumHelyszínDokumentumok
Február 25.csütörtök17:00OberstdorfHS106női normálsánc egyéni
Február 26.péntek17:15OberstdorfHS106női csapatverseny
Február 27.szombat16:30OberstdorfHS106férfi normálsánc  egyéni
Február 28.vasárnap17:00OberstdorfHS106vegyes csapat
Március 3.szerda17:15OberstdorfHS137női nagysánc egyéni
Március 5.szombat17:00OberstdorfHS137férfi nagysánc egyéni
Március 6.vasárnap17:00OberstdorfHS137férfi csapatverseny