Síugrás versenynaptár – 2020/21

 Nyári Grand Prix, férfiak

DátumHelyszínDokumentumok
Augusztus 22.szombat17:30WisłaHS134csapat
Augusztus 23.vasárnap17:30WisłaHS134egyéni
Szeptember 5.szombatScsucsinyszkHS140egyéni
Szeptember 6.vasárnapScsucsinyszkHS140egyéni
Szeptember 12.szombatCsajkovszkiHS140egyéni
Szeptember 13.vasárnapCsajkovszkiHS140egyéni
Szeptember 27.vasárnapHinzenbachHS90egyénitörölve
Október 3.szombatKlingenthalHS140egyéni

Nyári Grand Prix, nők

DátumHelyszínDokumentumok
Augusztus 15.szombatFrenstatHS106egyéni
Szeptember 5.szombatScsucsinyszkHS99egyéni
Szeptember 6.vasárnapScsucsinyszkHS99egyéni
Szeptember 12.szombatCsajkovszkiHS140egyéni
Szeptember 13.vasárnapCsajkovszkiHS140egyéni
Október 3.szombatKlingenthalHS140egyéni

Világkupa, férfiak

DátumHelyszínDokumentumok
November 21.szombatWisłaHS134csapat
November 22.vasárnapWisłaHS134egyéni
November 28.szombatRukaHS142egyéni
November 29.vasárnapRukaHS142egyéni
December 5.szombatNizsnyij TagilHS134egyéni
December 6.vasárnapNizsnyij TagilHS134egyéni
December 19.vasárnapEngelbergHS140egyéni
December 20.szombatEngelbergHS140egyéni
December 29.keddOberstdorfHS137egyéni
Január 1.péntekGarmisch-PartenkirchenHS140egyéni
Január 3.vasárnapInnsbruckHS130egyéni
Január 6.szerdaBischofshofenHS142egyéni
Január 9.szombatTitisee-NeustedtHS142egyéni
Január 10.vasárnapTitisee-NeustedtHS142egyéni
Január 16.szombatZakopaneHS140csapat
Január 17.vasárnapZakopaneHS140egyéni
Január 23.szombatLahtiHS130csapat
Január 24.vasárnapLahtiHS130egyéni
Január 30.szombatWillingenHS145egyéni
Január 31.vasárnapWillingenHS145egyéni
Február 6.szombatSzapporoHS137egyéni
Február 7.vasárnapSzapporoHS137egyéni
Február 13.szombatZhangjiakouHS140egyéni
Február 14.vasárnapZhangjiakouHS140egyéni
Február 20.szombatBarcarozsnyóHS97egyéni
Február 21.vasárnapBarcarozsnyóHS97vegyes csapat
Március 13.szombatOsloHS134csapat
Március 14.vasárnapOsloHS134egyéni
Március 16.keddLillehammerHS140egyéni
Március 18.csütörtökTrondheimHS138egyéni
Március 20.szombatVikersundHS240csapat
Március 21.vasárnapVikersundHS240egyéni
Március 26.péntekPlanicaHS240egyéni
Március 27.szombatPlanicaHS240csapat
Március 28.vasárnapPlanicaHS240egyéni

Világkupa, nők

DátumHelyszínDokumentumok
December 5.szombatLillehammerHS98egyéni
December 6.vasárnapLillehammerHS140egyéni
Január 9.szombatSzapporoHS137egyéni
Január 10.vasárnapSzapporoHS137egyéni
Január 15.péntekZaoHS102egyéni
Január 16.szombatZaoHS102csapat
Január 17.vasárnapZaoHS102egyéni
Január 23.szombatLjubnoHS94csapat
Január 24.vasárnapLjubnoHS94egyéni
Január 30.szombatHinterzartenHS111egyéni
Január 31.vasárnapHinterzartenHS111egyéni
Február 6.szombatHinzenbachHS90egyéni
Február 7.vasárnapHinzenbachHS90egyéni
Február 11.csütörtökZhangjiakouHS106egyéni
Február 12.péntekZhangjiakouHS106egyéni
Február 20.szombatBarcarozsnyóHS97egyéni
Február 21.vasárnapBarcarozsnyóHS97vegyes csapat
Március 14.vasárnapOsloHS134egyéni
Március 16.keddLillehammerHS140egyéni
Március 18.csütörtökTrondheimHS138egyéni
Március 20.szombatNiznyij TagilHS97egyéni
Március 21.vasárnapNiznyij TagilHS97egyéni
Március 27.szombatCsajkovszkiHS102egyéni
Március 28.szombatCsajkovszkiHS140egyéni

Sírepülő világbajnokság

DátumHelyszínDokumentumok
December 11.péntekPlanicaHS240egyéni, 1-2. sorozat
December 12.szombatPlanicaHS240egyéni, 3-4. sorozat
December 13.vasárnapPlanicaHS240csapatverseny

Északisí világbajnokság

DátumHelyszínDokumentumok
Február 25.csütörtök17:00OberstdorfHS106női normálsánc egyéni
Február 26.péntek17:15OberstdorfHS106női csapatverseny
Február 27.szombat16:30OberstdorfHS106férfi normálsánc  egyéni
Február 28.vasárnap17:00OberstdorfHS106vegyes csapat
Március 3.*szerda17:15OberstdorfHS137női nagysánc egyéni
Március 5.szombat17:00OberstdorfHS137férfi nagysánc egyéni
Március 6.vasárnap16:30OberstdorfHS137férfi csapatverseny
* A FIS-kongresszus jóváhagyása szükséges