Versenynaptár – Férfiak

Lesiklás (Downhill)

DátumHelyszínDokumentumok
November 26.péntek20:00Lake LouiseEast SummitPótlás: XII. 05.
November 27.szombat20:15Lake LouiseEast SummitMatthias MayerCikkEredm.
December 4.szombat19:00Beaver CreekGolden Eagle
December 5.vasárnap20:00Beaver CreekGolden Eagle
December 18.szombat11:45Val GardenaSaslong
December 28.kedd11:30BormioPista Stelvio
Január 14.péntek12:30WengenLauberhorn
Január 15.szombat12:30WengenLauberhorn
Január 21.péntek11:30KitzbühelStreif
Január 22.szombat11:30KitzbühelStreif
Március 5.szombat11:30KvitfjellOlympiabakken
Március 16.szerda10:00CourchevelStade Emile-Allais

Szuperóriás-műlesiklás (Super giant slalom)

DátumHelyszínDokumentumok
November 28.vasárnap20:15Lake LouiseEast SummitTörölve
December 2.csütörtök19:45Beaver CreekGolden Eagle
December 3.péntek18:45Beaver CreekGolden Eagle
December 17.péntek11:45Val GardenaSaslong
December 29.szerda11:30BormioPista Stelvio
Március 6.vasárnap11:00KvitfjellOlympiabakken
Március 17.csütörtök11:30CourchevelStade Emile-Allais

Óriás-műlesiklás (Giant slalom)

DátumHelyszínDokumentumok
Október 24.vasárnap10:00/ 13:30SöldenRettenbachMarco OdermattCikkEredm.
December 11.szombat13:30/ 13:00Val d’IséreOlympique de Bellevarde
December 19.vasárnap10:00/ 13:30Alta BadiaGran Risa
December 20.hétfő10:00/ 13:30Alta BadiaGran Risa
Január 8.szombat10:30/ 13:30AdelbodenChuenisbärgli
Március 12.szombat9:30/ 12:30Kranjska GoraPodkoren
Március 13.vasárnap9:30/ 12:30Kranjska GoraPodkoren
Március 19.szombat9:00/ 12:00CourchevelStade Emile-Allais

Műlesiklás (slalom)

DátumHelyszínDokumentumok
December 12.vasárnapVal d’IséreOlympique de Bellevarde
December 22.szerda17:45/ 20:45Madonna di CampiglioCanalone Miramonte
Január 6.csütörtök15:30/ 18:40ZágrábCrveni Spust
Január 9.vasárnap10:30/ 13:30AdelbodenChuenisbärgli
Január 16.vasárnap10:15/ 13:30WengenMännlichen
Január 23.vasárnap10:30/ 13:30KitzbühelGanslernhang
Január 25.kedd17:45/ 20:45SchladmingPlanai
Február 26.szombat9:30/ 12:30Garmisch-PartenkirchenGudiberg
Február 27.vasárnap9:30/ 12:30Garmisch-PartenkirchenGudiberg
Március 20.vasárnap10:30/ 13:30CourchevelStade Emile-Allais

Parallel

DátumHelyszínDokumentumok
November 14.vasárnap16:00Lech/ ZürsTrittkopfbahn ZürsChristian HirschbühlCikkEredm.

Mix-csapatverseny

DátumHelyszínDokumentumok
Március 18.péntek12:00CourchevelStade Emile-Allais

XXIV. Téli Olimpiai Játékok – Peking

DátumHelyszínDokumentumok
Február 6.vasárnap3:00XiaohaituoLesiklás
Február 8.kedd3:00XiaohaituoSzuper-G
Február 10.csütörtök2:30/ 6:15XiaohaituoAlpesi összetett
Február 13.vasárnap2:15/ 5:45XiaohaituoÓriás-műlesiklás
Február 16.szerda2:15/ 5:45XiaohaituoSzlalom
Február 19.szombat3:00XiaohaituoCsapatverseny

Junior-világbajnokság – Panorama

DátumHelyszínDokumentumok
Március 3.csütörtökLesiklás
Március 4.péntekSzuper-G
Március 5.szombatCsapatverseny
Március 6.vasárnapAlpesi összetett
Március 8.keddÓriás-műlesiklás
Március 9.szerdaSzlalom