Versenynaptár – Nők

Lesiklás (Downhill)

DátumHelyszínDokumentumok
December 18.péntek10:30Val d’IséreOlympique de Bellevarde
December 19.szombat10:30Val d’IséreOlympique de Bellevarde
Január 9.szombat11:45Sankt Anton am ArlbergArlberg Kandahar
Január 23.szombat10:00Crans-MontanaMont Lachaux
Január 24.vasárnap11:30Crans-MontanaMont Lachaux
Január 30.szombat11:00Garmisch-PartenkirchenKandahar
Február 27.szombat4:00JancsingXiaohaituo
Március 17.szerda11:00Lenzerheide/ LaiSilvano Beltrametti

Szuperóriás-műlesiklás (Super giant slalom)

DátumHelyszínDokumentumok
December 5.szombat11:30Sankt MoritzEngiadina
December 6.vasárnap11:30Sankt MoritzEngiadina
December 20.vasárnap11:00Val d’IséreOlympique de Bellevarde
Január 10.vasárnap11:30Sankt Anton am ArlbergArlberg Kandahar
Január 31.vasárnap11:00Garmisch-PartenkirchenKandahar
Február 28.vasárnap4:00JancsingXiaohaituo
Március 18.csütörtök9:30Lenzerheide/ LaiSilvano Beltrametti

Óriás-műlesiklás (Giant slalom)

DátumHelyszínDokumentumok
Október 17.szombat10:00/ 13030SöldenRettenbachMarta BassinoCikkEredm.
December 12.szombat9:30/ 12:30CourchevelStade Emile-Allais
December 13.vasárnap9:30/ 12:30CourchevelStade Emile-Allais
December 28.hétfő10:00/ 13:00SemmeringPanorama
Január 16.szombat11:00/ 14:00MariborPohorje
Január 17.vasárnap9:15/ 12:15MariborPohorje
Január 27.szerda10:30/ 13:30KronplatzPiz de Plaies – Erta
Március 6.szombat9:30/ 12:30JasnáMajstrovska
Március 21.vasárnap9:00/ 12:00Lenzerheide/ LaiSilvano Beltrametti

Műlesiklás (slalom)

DátumHelyszínGran RisaDokumentumok
November 21.szombat10:15/ 13:15LeviLevi Black
November 22.vasárnap10:15/ 13:15LeviLevi Black
December 29.kedd15:15/ 18:30SemmeringPanorama
Január 10.vasárnap12:30/ 16:00ZágrábCrveni Spust
Január 17.vasárnap18:00/ 20:45FlachauHermann Maier Weltcupstrecke
Március 07.vasárnap9:30/ 12:30JasnáMajstrovska
Március 12.péntek13:30/
16:30
ÅreGåstrappet
Március 13.szombat10:30/
13:45
ÅreGåstrappet
Március 20.szombat10:30/ 13:30Lenzerheide/ LaiSilvano Beltrametti

Parallel

DátumHelyszínDokumentumok
November 13.péntek10:00/ 17:00Lech/ ZürsTrittkopfbahn Zürs

Mix-csapatverseny

DátumHelyszínDokumentumok
Március 19.péntek12:00Lenzerheide/ LaiSilvano Beltrametti

Világbajnokság – Cortina d’Ampezzo

DátumHelyszínDokumentumok
Február 8.hétfő13:00TofanaAlpesi összetett
Február 9.kedd10:00/ 13:30TofanaSzuper-G
Február 13.szombat11:00TofanaLesiklás
Február 16.kedd9:00/ 14:00TofanaParallel (egyéni)
Február 17.szerda12:15TofanaParallel (csapat)
Február 18.csütörtök10:00/ 13:30TofanaÓriás-műlesiklás
Február 20.szombat10:00/ 13:30TofanaSzlalom

Junior-világbajnokság – Banszko

DátumHelyszínDokumentumok
Március 4.csütörtökLesiklás
Március 5.péntekSzuper-G
Március 6.szombatAlpesi összetett
Március 8.hétfőParallel (csapat)
Március 9.keddÓriás-műlesiklás
Március 11.csütörtökSzlalom