Síugrás versenynaptár – 2019/20

Nyári Grand Prix – férfiak

Dátum Helyszín Dokumentumok
Júl. 20. Szo 20:15 Wisła HS 134 csapat Cikk Eredm
Júl. 21. V 17:30 Wisła HS 134 egyéni Cikk Eredm
Júl. 27. Szo 11:55 Hinterzarten HS 108 vegyescsapat Cikk Eredm
Júl 27. Szo 19:00 Hinterzarten HS 108 egyéni Cikk Eredm
Aug. 10. Szo 18:00 Courchevel HS 135 egyéni Cikk Eredm
Aug. 17. Szo 15:00 Zakopane HS 140 csapat Cikk Eredm
Aug. 18. V 13:00 Zakopane HS 140 egyéni Cikk Eredm
Aug. 23. P 11:30 Hakuba HS 131 egyéni Cikk Eredm
Aug. 24. Szo 11:30 Hakuba HS 131 egyéni Cikk Eredm
Szept. 29. Szo 15:30 Hinzenbach HS 90 egyéni Cikk Eredm
Okt. 5. Szo 16:00 Klingenthal HS 140 egyéni Cikk Eredm

Nyári Grand Prix végeredmény

Nyári Grand Prix – nők

Dátum Helyszín Dokumentumok
Júl. 26. P 20:30 Hinterzarten HS 108 egyéni Eredm  
Júl. 27. Szo 11:55 Hinterzarten HS 108 vegyescsapat Eredm  
Aug. 9. P 18:00 Courchevel HS 135 egyéni Eredm  
Aug. 18. V 10:30 Frenstat HS 106 egyéni Cikk Eredm

Nyári Grand Prix végeredmény

Világkupa – férfiak

Dátum Helyszín Dokumentumok
Nov 23. Szo 16:00 Wisła HS 134 csapat Cikk Eredm
Nov. 24. V 11:30 Wisła HS 134 egyéni Cikk Eredm
Nov. 30. Szo 16:30 Ruka HS 142 egyéni Cikk Eredm
Dec. 1. V 16:30 Ruka HS 142 egyéni Cikk Törölve
Dec. 7. Szo 15:30 Nizhny Tagil HS 134 egyéni Cikk Eredm
Dec. 8. V 15:30 Nizhny Tagil HS 134 egyéni    
Dec. 14. Szo 16:00 Klingenthal HS 140 csapat    
Dec. 15. V 16:00 Klingenthal HS 140 egyéni    
Dec 21. Szo 16:00 Engelberg HS 140 egyéni    
Dec. 22. V 15:00 Engelberg HS 140 egyéni    
Dec. 29. V 17:30 Oberstdorf HS 137 egyéni    
Jan. 1. Sze 14:00 Garmisch-Partenkirchen HS 142 egyéni    
Jan. 4. Szo 14:00 Innsbruck HS 130 egyéni    
Jan. 6. H 17:15 Bischofshofen HS 142 egyéni    
Jan. 11. Szo 16:00 Predazzo HS 135 egyéni    
Jan. 12. V 16:30 Predazzo HS 135 egyéni    
Jan. 18. Szo 16:00 Titisee-Neustadt HS 142 egyéni    
Jan. 19. V 15:15 Titisee-Neustadt HS 142 egyéni    
Jan. 25. Szo 16:15 Zakopane HS 140 csapat    
Jan. 26. V 16:00 Zakopane HS 140 egyéni    
Feb. 1. Szo 8:30 Sapporo HS 137 egyéni    
Feb. 2. V 2:00 Sapporo HS 137 egyéni    
Feb. 8. Szo 16:00 Willingen HS 145 egyéni    
Feb. 9. V 16:00 Willingen HS 145 egyéni    
Feb. 15. Szo 11:00 Bad Mitterndorf HS 235 egyéni    
Feb. 16. V 11:00 Bad Mitterndorf HS 235 egyéni    
Feb. 22. Szo 14:00 Rasnov HS 97 egyéni    
Feb. 23. V 12:45 Rasnov HS 97 egyéni    
Feb. 29. Szo 16:00 Lahti HS 130 csapat    
Márc. 1. V 15:30 Lahti HS 130 egyéni    
Márc. 7. Szo 15:15 Oslo HS 134 csapat    
Márc. 8. V 14:30 Oslo HS 134 egyéni    
Márc. 10. K 17:00 Lillehammer HS 140 egyéni    
Márc. 12. Cs 17:00 Trondheim HS 138 egyéni    
Márc. 14. Szo 16:30 Vikersund HS 240 csapat    
Márc. 15. V 16:30 Vikersund HS 240 egyéni    

Világkupa – nők

Dátum Helyszín Dokumentumok
Dec. 7. Szo 12:45 Lillehammer HS 98 egyéni   Eredm
Dec. 8. V 14:00 Lillehammer HS 140 egyéni    
Dec. 14. Szo 11:45 Klingenthal HS 140 egyéni    
Jan. 11. Szo 8:30 Sapporo HS 137 egyéni    
Jan. 12. V 2:00 Sapporo HS 137 egyéni    
Jan. 17. P 9:00 Zao HS 102 egyéni    
Jan. 18. Szo 9:00 Zao HS 102 csapat    
Jan. 19. V 8:00 Zao HS 102 egyéni    
Jan. 25. Szo 13:00 Rasnov HS 97 egyéni    
Jan. 26. V 13:00 Rasnov HS 97 egyéni    
Feb. 1. Szo 15:30 Oberstdorf HS 137 egyéni    
Feb. 2. V 15:30 Oberstdorf HS 137 egyéni    
Feb. 8. Szo 14:15 Hinzenbach HS 90 egyéni    
Feb. 9. V 14:30 Hinzenbach HS 90 egyéni    
Feb. 22. Szo 11:30 Ljubno HS 94 csapat    
Feb. 23. V 11:30 Ljubno HS 94 egyéni    
Márc. 8. V 17:15 Oslo HS 134 egyéni    
Márc. 10. K 20:00 Lillehammer HS 140 egyéni    
Márc. 12. Cs 20:00 Trondheim HS 140 egyéni    
Márc. 14. Szo 13:00 Nizhny Tagil HS 97 egyéni    
Márc. 15. V 13:00 Nizhny Tagil HS 97 egyéni    
Márc. 21. Szo 13:00 Chaikovsky HS 102 egyéni    
Márc. 22. V 8:00 Chaikovsky HS 140 egyéni    

Sírepülő világbajnokság

Dátum Helyszín Dokumentumok
Márc. 20. P 14:30 Planica HS 240 egyéni, 1-2. sorozat    
Márc. 21. Szo 14:45 Planica HS 240 egyéni, 3-4. sorozat    
Márc. 22. V 10:15 Planica HS 240 csapat