Versenynaptár 2022/2023 – Nők

Lesiklás (Downhill/Abfahrt)

DátumHelyszínDokumentumok
November 5.szombat11:30Zermatt/ CerviniaGran BeccaTörölve
November 6.vasárnap11:30Zermatt/ CerviniaGran BeccaTörölve
December 2.péntek20:00Lake LouiseEast Summit
December 3.szombat20:30Lake LouiseEast Summit
December 16.péntek10:30Sankt MoritzEngiadina
December 17.szombat10:30Sankt MoritzEngiadina
Január 14.szombat11:00Sankt Anton am ArlbergKarl Schranz
Január 21.szombat10:00Cortina d’AmpezzoOlimpia delle Tofane
Február 25.szombat11:00Crans MontanaMont Lachaux
Március 4.szombat11:00KvitfjellOlympiabakken
Március 15.szerda11:30SoldeuGrandvalira

Szuperóriás-műlesiklás (Super giant slalom/Super-Riesenslalom)

DátumHelyszínDokumentumok
December 4.vasárnap19:00Lake LouiseEast Summit
December 18.vasárnap11:30Sankt MoritzEngiadina
Január 15.vasárnap11:30Sankt Anton am AlrlbergKarl Schranz
Január 20.péntek10:15Cortina d’AmpezzoOlimpia delle Tofane
Január 22.vasárnap11:30Cortina d’AmpezzoOlimpia delle Tofane
Február 26.vasárnap11:00Crans-MontanaMont Lachaux
Március 3.péntek10:30KvitfjellOlympiabakken
Március 5.vasárnap10:30KvitfjellOlympiabakken
Március 16.csütörtök10:00SoldeuGrandvalira

Óriás-műlesiklás (Giant slalom/Riesenslalom)

DátumHelyszínDokumentumok
Október 22.szombat10:00/ 13:05SöldenRettenbachPótlás: XII. 27. Semmering
November 27.vasárnap16:00/ 19:00KillingtonSuperStarLara Gut-BehramiCikkEredm.
December 10.szombat10:30/ 13:30SestriereGiovanni A. Agnelli
December 27.kedd10:00/ 13:05SemmeringPanorama
December 28.szerda10:00/ 13:00SemmeringPanorama
Január 7.szombat9:30/ 12:30Kranjska GoraPodkoren
Január 8.vasárnap9:30/ 12:30Kranjska GoraPodkoren
Január 24.kedd10:30/ 13:30KronplatzPiz de Plaies – Erta
Január 28.szombat9:30/ 12:30Špindlerův MlýnCerna
Március 10.péntek10:00/ 13:00ÅreOlympia
Március 19.vasárnap9:00/ 12:00SoldeuGrandvalira

Műlesiklás (slalom)

DátumHelyszínDokumentumok
November 19.szombat10:00/
13:00
LeviBlackMikaela ShiffrinCikkEredm.
November 20.vasárnap10:15/ 13:15LeviBlackMikaela ShiffrinCikkEredm.
November 26.szombat16:19/ 19:00KillingtonSuperStarWendy Holdener és Anna Swenn-LarssonCikkEredm.
December 11.vasárnap10:30/ 13:30SestriereGiovanni A. Agnelli
December 29.csütörtök15:00/ 18:30SemmeringPanorama
Január 4.szerda12:30/ 16:30ZágrábCrveni Spust
Január 5.csütörtök15:00/ 18:00ZágrábCrveni Spust
Január 10.kedd18:00/ 20:45FlachauHermann Maier Weltcupstrecke
Január 29.vasárnap9:15/ 12:15Špindlerův MlýnCerna
Március 11.szombat10:30/ 13:30ÅreOlympia
Március 18.szombat10:30/ 13:30SoldeuGrandvalira

Parallel

DátumHelyszínDokumentumok
November 12.szombat12:00/ 18:00Lech/ ZürsTrittkopfbahn ZürsTörölve

Mix-csapatverseny

DátumHelyszínDokumentumok
Március 17.péntek12:00SoldeuGrandvalira

47. Alpesi Sí Világbajnokság – Courchevel/Méribel

DátumHelyszínDokumentumok
Február 6.hétfő11:00/
14:30
Roc de Fer/EclipseAlpesi összetett
Február 8.szerda11:30Roc de FerSzuper-G
Február 11.szombat11:00Roc de FerLesiklás
Február 14.kedd12:00Roc de FerParallel
Február 15.szerda12:15Roc de FerCsapatverseny
Február 16.csütörtök10:00/
13:30
EclipseÓriás-műlesiklás
Február 18.szombat10:00/
13:30
EclipseSzlalom

Junior-világbajnokság – Sankt Anton

DátumHelyszínDokumentumok
Március 4.péntekLesiklás
Március 5.szombatSzuper-G
Március 6.vasárnapAlpesi összetett
Március 7.hétfőParallel (csapat)
Március 8.keddÓriás-műlesiklás
Március 9.szerdaSzlalom