Versenynaptár – Férfiak

Lesiklás (Downhill)

DátumHelyszínDokumentumok
December 12.szombat10:30Val d’IséreOlympique de Bellevarde
December 19.szombat11:45Gröden/ Val GardenaSaslong
December 28.hétfő11:30BormioPista Stelvio
Január 15.szombat16:30WengenLauberhorn
Január 16.szombat16:30WengenLauberhorn
Január 23.szombat16:00KitzbühelStreif
Február 6.szombat16:00Garmisch-PartenkirchenKandahar
Március 6.szombat16:30KvitfjellOlympiabakken
Március 17.szerda14:00Lenzerheide/ LaiSilvano Beltrametti

Szuperóriás-műlesiklás (Super giant slalom)

DátumHelyszínDokumentumok
December 13.vasárnap10:30Val d’IséreOlympique de Bellevarde
December 18.péntek11:45Gröden/ Val GardenaSaslong
December 29.kedd10:30BormioPista Stelvio
Január 22.péntek11:30KitzbühelStreif
Február 5.péntek11:30Garmisch-PartenkirchenKandahar
Március 7.vasárnap10:30KvitfjellOlympiabakken
Március 18.csütörtök11:00Lenzerheide/ LaiSilvano Beltrametti

Óriás-műlesiklás (Giant slalom)

DátumHelyszínDokumentumok
Október 18.vasárnap10:00/ 13:30SöldenRettenbachLucas BraathenCikkEredm.
December 5.szombat10:30/ 13:30Val d’IséreOlympique de Bellevarde
December 6.vasárnap10:00/ 13:30Val d’IséreOlympique de Bellevarde
December 20.vasárnap10:00/ 13:30Alta BadiaGran Risa
Január 8.péntek10:30/ 13:30AdelbodenChuenisbärgli
Január 9.szombat10:30/ 13:30AdelbodenChuenisbärgli
Február 27.szombat10:00/ 13:00BanszkoMarc Girardelli
Február 28.vasárnap10:00/ 13:00BanszkoMarc Girardelli
Március 13.szombat9:30/ 12:30Kranjszka GoraPodkoren
Március 20.szombat9:00/ 12:30Lenzerheide/ LaiSilvano Beltrametti

Műlesiklás (slalom)

DátumHelyszínGran RisaDokumentumok
December 21.hétfő10:00/ 13:00Alta BadiaRettenbach
December 22.kedd17:45/ 20:45Madonna di CampiglioCanalone Miramonte
Január 6.szerda12:15/ 15:30ZágrábCrveni Spust
Január 10.vasárnap10:30/ 13:30AdelbodenChuenisbärgli
Január 17.vasárnap10:15/ 13:15WengenMännlichen
Január 24.vasárnap10:30/ 13:30KitzbühelGanslernhang
Január 26.kedd17:45/ 20:45SchladmingPlanai
Január 30.szombat9:30/ 12:30ChamonixLa Verte des Houches
Január 31.vasárnap9:30/ 12:30ChamonixLa Verte des Houches
Március 14.vasárnap9:00/ 12:30Kranjszka GoraPodkoren
Március 21.vasárnap10:30/ 13:45Lenzerheide/ LaiSilvano Beltrametti

Parallel

DátumHelyszínDokumentumok
November 14.szombat10:00/ 17:00Lech/ ZürsTrittkopfbahn Zürs

Mix-csapatverseny

DátumHelyszínDokumentumok
Március 19.péntek12:00Lenzerheide/ LaiSilvano Beltrametti

Világbajnokság – Cortina d’Ampezzo

DátumHelyszínDokumentumok
Február 9.kedd13:00TofanaSzuper-G
Február 10.szerda10:00/ 13:30TofanaAlpesi összetett
Február 14.vasárnap11:00TofanaLesiklás
Február 16.kedd9:00/ 14:00TofanaParallel (egyéni)
Február 17.szerda12:15TofanaParallel (csapat)
Február 19.péntek10:00/ 13:30TofanaÓriás-műlesiklás
Február 21.vasárnap10:00/ 13:30TofanaSzlalom

Junior-világbajnokság – Banszko

DátumHelyszínDokumentumok
Március 4.csütörtökLesiklás
Március 5.péntekSzuper-G
Március 7.vasárnapAlpesi összetett
Március 8.hétfőParallel (csapat)
Március 10.szerdaÓriás-műlesiklás
Március 11.csütörtökSzlalom