Versenynaptár – Férfiak

Lesiklás – férfiak

XI. 24. Szo 20:15 Lake Louise East Summit Max Franz Cikk Eredm.
XI. 30. P 19:00 Beaver Creek Golden Eagle Beat Feuz Cikk Eredm.
XII. 15. Szo 11:45 Gröden/ Val Gardena Saslong Cikk Eredm.
XII. 28. P 11:30 Bormio Pista Stelvio Cikk Eredm.
I. 19. Szo 12:30 Wengen Lauberhorn Cikk Eredm.
I. 26. Szo 11:30 Kitzbühel Streif Cikk Eredm.
II. 02. Szo 11:30 Garmisch-Partenkirchen Kandahar Cikk Eredm.
III. 02. Szo 10:00 Kvitfjell Olympiabakken Cikk Eredm.
III. 13. Sze 10:30 Soldeu Grandvalira Cikk Eredm.

Szuper-G – férfiak

Dátum Helyszín Dokumentumok
XI. 25. V 19:00 Lake Louise East Summit Kjetil Jansrud Cikk Eredm.
XII. 01. Szo 18:45 Beaver Creek Golden Eagle Max Franz Cikk Eredm.
XII. 14. P 12:00 Gröden/ Val Gardena Saslong Cikk Eredm.
XII. 29. Szo 11:45 Bormio Pista Stelvio Cikk Eredm.
I. 25. P 11:30 Kitzbühel Streif Cikk Eredm.
II. 23. Szo 9:30 Banszko Marc Girardelli Cikk Eredm.
III. 03. V 11:00 Kvitfjell Olympiabakken Cikk Eredm.
III. 14. Cs 10:30 Soldeu Grandvalira Cikk Eredm.

Óriás-műlesiklás – férfiak

Dátum Helyszín Dokumentumok
X. 28. V 10:00/ 13:00 Sölden Rettenbach
XII. 02. V 17:45/ 20:45 Beaver Creek Golden Eagle Stefan Luitz Cikk Eredm.
XII. 08. Szo 10:00/ 13:00 Val d’Isére Olympique de Bellevarde Marcel Hirscher Cikk Eredm.
XII. 16. V 10:00/ 13:00 Alta Badia Gran Risa Cikk Eredm.
XII. 20. Cs 10:00/ 13:00 Saalbach-Hinterglemm Zwölferkogel Cikk Eredm.
I. 12. Szo 10:30/ 13:30 Adelboden Chuenisbärgli Cikk Eredm.
II. 03. V 10:30/ 13:30 Garmisch-Partenkirchen Kandahar Cikk Eredm.
II. 24. V 9:30/ 12:30 Banszko Marc Girardelli Cikk Eredm.
III. 09. Szo 9:30/ 12:30 Kranjszka Gora Podkoren Cikk Eredm.
III. 14. Cs 9:30/ 12:30 Soldeu Grandvalira Cikk Eredm.

Parallel-óriás-műlesiklás (az Óriás-műlesikló Vk részeként) – férfiak

Dátum Helyszín Dokumentumok
XII. 17. H 18:15 Alta Badia Gran Risa Cikk Eredm.

Szlalom – férfiak

Dátum Helyszín Dokumentumok
XI. 18. V 10:15/ 13:15 Levi Levi Black Marcel Hirscher Cikk Eredm.
XII. 09. V 9:30/ 12:30 Val d’Isére Olympique de Bellevarde
XII. 22. Szo 10:00/ 13:00 Madonna di Campiglio Canalone Miramonti Cikk Eredm.
I. 06. V 10:00/ 13:00 Zágráb Gran Risa Cikk Eredm.
I. 13. Cs 10:00/ 13:00 Adelboden Chuenisbärgli Cikk Eredm.
I. 20. Szo 10:30/ 13:30 Wengen Männlichen Cikk Eredm.
II. 27. V 10:30/ 13:30 Kitzbühel Ganslernhang Cikk Eredm.
I. 29. K 9:30/ 12:30 Schladming Planai Cikk Eredm.
III. 10. Szo 9:30/ 12:30 Kranjszka Gora Podkoren Cikk Eredm.
III. 17. Cs 9:30/ 12:30 Soldeu Grandvalira Cikk Eredm.

City Event (a Szlalom Vk részeként) – férfiak

Dátum Helyszín Dokumentumok
I. 01. K 16:30 Oslo Holmenkollen Cikk Eredm.
II. 19. K 17:30 Stockholm Hammarbybacken Cikk Eredm.

Alpesi összetett – férfiak

Dátum Helyszín Dokumentumok
I. 18. P 10:30/ 14:00 Wengen Lauberhorn/ Männlichen Cikk Eredm.
II. 22. P 9:30/ 12:30 Banszko Marc Girardelli Cikk Eredm.

Alpesi Sí Világbajnokság – férfiak

Dátum Helyszín Dokumentumok
II. 06. Sze 12:30 Åre National Arena Åre Szuper-G Cikk Eredm.
II. 09. Szo 12:30 Åre National Arena Åre Lesiklás Cikk Eredm.
II. 11. H 11:00/ 14:30 Åre National Arena Åre Alpesi összetett Cikk Eredm.
II. 12. K 16:00 Åre National Arena Åre Csapatverseny Cikk Eredm.
II. 15. P 11:15/ 17:45 Åre National Arena Åre Óriás-műlesiklás Cikk Eredm.
II. 17. V 11:00/ 14:30 Åre National Arena Åre Szlalom Cikk Eredm.