Síugrás versenynaptár – 2018/19

Nyári Grand Prix – férfiak

Dátum Helyszín Dokumentumok
Júl. 21. Szo 17:30 Wisła HS 134 csapat Cikk Eredm.
Júl. 22. V 17:30 Wisła HS 134 egyéni Cikk Eredm.
Júl. 28. Szo 17:15 Hinterzarten HS 108 egyéni Cikk Eredm.
Aug. 4. Szo 18:00 Einsiedeln HS 117 egyéni Cikk Eredm.
Aug. 11. Szo 18:00 Courchevel HS 135 egyéni Cikk Eredm.
Aug. 24. P 11:30 Hakuba HS 131 egyéni Cikk Eredm.
Aug. 25. Szo 11:30 Hakuba HS 131 egyéni Cikk Eredm.
Szept. 8. Szo 12:00 Chaikovsky HS 140 vegyescsapat Cikk Eredm.
Szept. 9. V 12:00 Chaikovsky HS 140 egyéni Cikk törölve
Szept. 22. Szo 15:00 Rasnov HS 97 egyéni Cikk Eredm.
Szept. 23. V 15:00 Rasnov HS 97 egyéni Cikk Eredm.
Szept. 30. V 15:30 Hinzenbach HS 90 egyéni Cikk Eredm.
Okt. 3. Sze 14:15 Klingenthal HS 140 egyéni Cikk törölve

Grand Prix végeredmény
Nemzetek kupája

Nyári Grand Prix – nők

Dátum Helyszín Dokumentumok
Júl. 28. Szo 13:15 Hinterzarten HS 108 egyéni Eredm.
Aug. 10. P 18:00 Courchevel HS 135 egyéni Eredm.
Aug. 17. P 16:30 Frenstat HS 106 egyéni Eredm.
Aug. 18. Szo 14:00 Frenstat HS 106 egyéni Eredm.
Szept. 8. Szo 12:00 Chaikovsky HS 140 vegyescsapat Eredm.
Szept. 9. V 8:00 Chaikovsky HS 140 egyéni Eredm.
Okt. 3. Sze 11:30 Klingenthal HS 140 egyéni törölve

Grand Prix végeredmény
Nemzetek kupája

Világkupa – férfiak

Dátum Helyszín Dokumentumok
Nov 17. Szo 16:00 Wisła HS 134 csapat
Nov. 18. V 15:00 Wisła HS 134 egyéni
Nov. 24. Szo 16:30 Ruka HS 142 egyéni
Nov. 25. V 17:00 Ruka HS 142 egyéni
Dec. 1. Szo 15:45 Nizhny Tagil HS 134 egyéni
Dec. 2. V 16:00 Nizhny Tagil HS 134 egyéni
Dec. 8. Szo 16:00 Titisee-Neustadt HS 142 csapat
Dec. 9. V 15:30 Titisee-Neustadt HS 142 egyéni
Dec 15. Szo 16:00 Engelberg HS 140 egyéni
Dec. 16. V 14:15 Engelberg HS 140 egyéni
Dec. 30. V 16:30 Oberstdorf HS 137 egyéni
Jan. 1. K 14:00 Garmisch-Partenkirchen HS 142 egyéni
Jan. 4. P 14:00 Innsbruck HS 128 egyéni
Jan. 6. V 17:00 Bischofshofen HS 142 egyéni
Jan. 12. Szo 16:00 Predazzo HS 135 egyéni
Jan. 13. V 17:00 Predazzo HS 135 egyéni
Jan. 19. Szo 16:15 Zakopane HS 140 csapat
Jan. 20. V 16:00 Zakopane HS 140 egyéni
Jan. 26. Szo 8:00 Sapporo HS 137 egyéni
Jan. 27. V 2:00 Sapporo HS 137 egyéni
Feb. 2. Szo 16:00 Oberstdorf HS 235 egyéni
Feb. 3. V 16:00 Oberstdorf HS 235 egyéni
Feb. 9. Szo 16:30 Lahti HS 130 csapat
Feb. 10. V 16:15 Lahti HS 130 egyéni
Feb. 16. Szo 16:00 Willingen HS 145 egyéni
Feb. 17. V 15:15 Willingen HS 145 egyéni
Márc. 9. Szo 14:30 Oslo HS 134 csapat
Márc. 10. V 14:30 Oslo HS 134 egyéni
Márc. 12. K 17:00 Lillehammer HS 140 egyéni
Márc. 14. Cs 17:00 Trondheim HS 140 egyéni
Márc. 16. Szo ?
Márc. 17. V ?
Márc. 22. P 14:30 Planica HS 240 egyéni
Márc. 23. Szo 10:00 Planica HS 240 csapat
Márc. 24. V 10:00 Planica HS 240 egyéni

Világkupa – nők

Dátum Helyszín Dokumentumok
Nov. 30. P 17:30 Lillehammer HS 98 egyéni
Dec. 1. Szo 17:15 Lillehammer HS 98 egyéni
Dec. 2. V 12:45 Lillehammer HS 140 egyéni
Dec. 9. V 10:00 Titsee-Neustadt HS 142 egyéni
Dec. 15. Szo 11:00 Premanon HS 90 egyéni
Dec. 16. V 11:00 Premanon HS 90 egyéni
Jan. 12. Szo 8:30 Sapporo HS 137 egyéni
Jan. 13. V 2:00 Sapporo HS 137 egyéni
Jan. 18. P 9:00 Zao HS 102 egyéni
Jan. 19. Szo 9:00 Zao HS 102 csapat
Jan. 20. V 8:00 Zao HS 102 egyéni
Jan. 26. Szo 12:30 Rasnov HS 97 egyéni
Jan. 27. V 12:30 Rasnov HS 97 egyéni
Feb. 2. Szo 14:15 Hinzanbach HS 90 egyéni
Feb. 3. Szo 14:15 Hinzenbach HS 90 egyéni
Feb. 8. P 14:00 Ljubno HS 94 egyéni
Feb. 9. Szo 14:00 Ljubno HS 94 csapat
Feb. 10. V 14:00 Ljubno HS 94 egyéni
Feb. 16. Szo 13.00 Oberstdorf HS 137 egyéni
Feb. 17. V 13:00 Oberstdorf HS 137 egyéni
Márc. 10. V 10:00 Oslo HS 134 egyéni
Márc. 12. K 20:00 Lillehammer HS 140 egyéni
Márc. 14. Cs 14:00 Trondheim HS 140 egyéni
Márc. 16. Szo 13:00 Nizhny Tagil HS 97 egyéni
Márc. 17. V 13:00 Nizhny Tagil HS 97 egyéni
Márc. 23. Szo 10:00 Chaikovsky HS 102 egyéni
Márc. 24. V 10:00 Chaikovsky HS 140 egyéni

Északisí Világbajnokság

Dátum Helyszín Dokumentumok
Febr 23. Szo 14:30 Innsbruck HS 128 férfiak, egyéni
Febr. 24. V 14:45 Innsbruck HS 128 férfiak, csapat
Febr. 27. Sze 16:15 Seefeld HS 108 nők, egyéni
Márc. 1. P 16:00 Seefeld HS 108 férfiak, egyéni
Márc. 2. Szo 16:00 Seefeld HS 108 vegyescsapat